עופר לקסמן

OLfitness - מאמן ראשי ובעלים

מקוצרים לחיים4.png

נייד

whatsapp

מייל

אתר

כתובת

אודות - OLfitness


שלום ונעים להכיר, שמי עופר מאמן כושר ומנטור מוסמך. בעל הכשרות רבות בתחום הספורט ביניהם פיתוח וחיטוב הגוף, אימון אישי, תזונה וספורט. בנוסף, אני מנטור מוסמך ושייך לנבחרת המנטורים של מכון הייצוא, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בניהול.

בתחילת 2017 עברתי את אחד השינויים המשמעותיים בחיי, עברתי ניתוח לקיצור קיבה מסוג מיני מעקף, מה שנקרא גם ניתוח עם השקה אחת.

מתברר שהמסע שהתחלתי אחרי הניתוח בתחילת 2017 אינו פשוט כלל! המבנה האנטומי של מנותחי הקיבה שונה אחרי הניתוח ויש להבין את המשמעויות הנגזרות מכך. קיים צורך לעמוד על המשמעות של אכילה ויכולת הספיגה המוגבלת של הוויטמינים והמזון בשונה מאדם רגיל ובמיוחד האם אנו עוסקים בפעילות גופנית. יש למבין את ההשלכות על הגוף שלנו בטווח הקצר ובטווח הארוך ויש לבנות תוכניות אימונים ותזונה שמתאימה לאוכלוסיית מנותחי הקיבה.

כיום אני מאמן ומלווה את אוכלוסיית מקוצרי הקיבה והסובלים מעודף משקל, במסגרת הפעילות אני משלב כלים וניסיון שרכשתי במהלך השנים.

במסגרת התוכנית המתאמן מקבל ערכים מוספים כגון ידע בתחום התזונה והפעילות הגופנית, העצמה של תחושת המסוגלות, חיזוק הדימוי העצמי וארגז כלים רחב שיתנו לו את היכולות להצליח בתהליך.

• מודל ייחודית והדרגתי שמותאם לכול אדם בהתאם לגילו, מצבו הפיזי והבריאותי.

• מודל ליווי אימון אישי שבנוי על עיקרון של הקניה, ההבנה ולמידה.

• ליווי ויחס אישי, למידה ובקרה צמודים.

• פעילות ספורטיבית מגוונת וכייפית.

• כול תוכנית אימון היא בת 3 חודשים ובכול תוכנית אימון קיימות מטרות שונות.

• תוכניות האימון הינן קשיחות, בנויות בהתאם לרמה האישית והבריאותית של כול מתאמן ומתאמן והכניסה לתוכנית האימונים כרוכה בראיון אישי, מילוי שאלון אישי והבאת כול האישורים הרפואיים הנדרשים.

אני רואה בכך שליחות לעבוד עם אוכלוסייה מיוחדת זו ולאפשר להם לנהל אורח חיים תקין ובריא.

אני קורא כאן לכל מי שעובר תהליך דומה ולא מצליח להביא את עצמו לעשות את השינוי, כול מי שצריך ומעוניין במנטור שיעזור לו לעבור את התהליך בהצלחה ולצעוד בנתיב חדש ומדהים, מוזמן ליצור איתי קשר.

תמונות

1/10

1/3

OLfitness - גם בסושייל:

השאירו הודעה:

קפצו לבקר :)

וואטסאפ-01.png