כרטיס ביקור דיגיטלי מעוצב

עד לפני כמה שנים, כשעוד לא היו קיימים כרטיסי ביקור דיגיטליים, נאלצנו לפנות למעצב גרפי כדי שעיצב עבורנו את כרטיס הביקור שלנו. אחרי כמה סבבים ששלחנו לו תיקונים, והוא החזיר לנו אותם היינו צריכים לשלוח אותו לבית דפוס, ואחרי כמה ימים קיבלנו אותם אלינו.

יצא ששילמנו גם על העיצוב הגרפי וגם על הדפסת הכרטיסים. אבל זה לא מסתכם רק בזה, כי הכרטיסים מנייר בסופו של דבר נגמרים, וצריך להדפיס שוב ושוב.


אם כבר אז היו כרטיסי ביקור דיגיטליים היינו יכולים לחסוך כל כך הרבה כסף. כיום, ניתן ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי בקלות – אתם רק מזינים את הפרטים ותוך 3 ימים יש לכם כרטיס ביקור מעוצב ומוכן לשליחה בכל דרך שתרצו – אם זה ב-SMS, הודעת וואטסאפ, מייל ועוד.

והעיצוב? תשאירו את זה לנו.למותג ייחודי – מגיע עיצוב ייחודי

אנחנו לוקחים את העיצוב עלינו – כדי שלא תצטרכו עוד משהו להתעסק בו.

עיצוב הכרטיס ביקור הדיגיטלי מתבסס על השפה והנראות של המותג, כך שהוא מתאים בדיוק לאופי המותג והעסק. אנחנו עושים שימוש בצבעי המותג, בשפה המתאימה ובכך מייצרים נראות מקצועית ייחודית לכל כרטיס ביקור דיגיטלי שאנו מעצבים.


אצלנו, אתם לא חייבים לספק את החומרים העיצוביים. כמובן שיש לכם אפשרות לשלוח אלינו תמונות שתרצו שיופיעו, אך במידה ואין לכם כאלה, זה ממש בסדר. אנחנו כבר נדאג לספק תמונות מתאימות ואיכותיות, בהתאם לאופי העסק.שומרים על קשר בקלות

כרטיסי הביקור הדיגיטליים של Dicard מסייעים לכם לשמור על קשר עם לקוחות שלכם, לקוחות פוטניצאליים, שותפים, ספקים, קולוגות ועמיתים, חברים ועוד.

את הכרטיס תוכלו לשלוח ללא הגבלה, בכל דבר און ליין בה תבחרו – SMS, וואטסאפ, מייל ועוד. הכרטיס הדיגיטלי מסייע לייצר אפקט מרשים למקבלים אותו, לחזק את הבידול שלכם מול המתחרים ובסופו של דבר להגדיל את המכירות שלכם.

למידע נוסף ומחירים מיוחדים לחצו כאן.

Dicard - כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי בקליק

יצירת קשר:

  • whatsapp dicard
  • Facebook dicard